Organizasyonlarımız

Balat Okyanus Cafe’de her Cuma - Cumartesi akşamları Haliç manzarasında Gitar, Perküsyon ve Dj performansları sizi bekliyor.

Gitar'da Emirhan Birdal, DJ Yusuf Işık ve Perküsyon'da Emre Kırpan'ın muhteşem performanslarıyla eğlenceye doyacaksınız.

Rezervasyon için bizi arayın


Balat Okyanus Cafe’de kır düğünü gibi doğum günü organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Daha önce bir çok organizasyona ev sahipliği yapmış olan Okyanus Cafe sizlere bu konuda da hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Doğum günü organizasyonu için sizlere özel kır ve teknemiz ile zengin menüsü eşliğinde ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak şekilde organizasyonunuza ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyarız.

Hemen bizlerle iletişime geçerek rezervasyon ve detaylı bilgi için destek alabilirsiniz. teşekkür eder iyi günler dileriz.

Rezervasyon için bizi arayın
Sünnet düğünü yapmak istiyor mekan bulamıyor musunuz? Veya bulduğunuz mekan çok mu pahalı? Çok ucuza buldunuz mekan hoşunuza gitmedi?

Evet Okyanus Nargile Cafe'de etkinliğinizi uygun fiyatlara gemimizin üst katında yapabilirsiniz. 100 kişiye kadar Haliç manzarasında sünnet düğünü yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey hemen bizi aramak…

Rezervasyon için bizi arayın


Gemide Kına Gecesi Organizasyonu

Gemimizde Kına Gecesi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey hemen bizi aramak.

Rezervasyon için bizi arayın
Gemide Evlenme Teklifi

Gemimizde evlenme teklifi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey hemen bizi aramak.

Rezervasyon için bizi arayın

Bizi Takip Edin