HAKKIMIZDA

Okyanus Gemi Cafe - Nargile - Restaurant

2011 yılında Balatta hizmete açılan OKYANUS CAFE Türk ve Dünya mutfağı tatlılarının farklı lezzetlerinin sunulduğu menüsü ile Balatta vazgeçilmez işletmelerden birisi olmuştur. Galata Kulesine çok yakın muhteşem manzaraya sahip bir yer oluşu onu vazgeçilmez kılmıştır. Haliç Üzerinde Geminin içinde bulunması eşşiz lezzeti manzarayla birlikte tatma zevkini sağlamıştır.Siz İstanbul halkını, Türk ve Yabancı tüm misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

BALAT OKYANUS CAFE’ de İstanbul’ u İstanbul yapan gün batımlarını ve muhteşem manzarasını ve de tarih kokan o tepelerini lezzetli yemekler ve tatlılar eşliğinde, dostlarınızla sohbet ederken veya kahvenizi yudumlarken izleyebilirsiniz.

BALAT OKYANUS CAFE 150 kişilik kapalı, 200 kişilik açık alan kapasitesi ile özel günlerinizde, kutlamalarınızda, kurumsal davetlerinizde talebinizi karşılamaya, sizi eşsiz tarih kokan deniz manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile ağırlamaya hazırdır. Şehrin merkezinde gizli kalmış, sessiz, sakin ve huzur dolu mekanımızı keşfetmenin mutluluğunu doyasıya yaşamanızı diliyoruz.

Muhteşem manzara için bizi keşfedin!

Takip edin